Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Wskazania do zabiegu osoczem bogatopłytkowym

Jak szybko pojawiają się efekty?

-Rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni -Korekcja zmarszczek i fałd
-Regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej
-Nadmierne wypadanie włosów
-Wypełnienie blizn potrądzikowych
-Polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów w schemacie 0-1-6 miesięcy. Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ponieważ wszystkie elementy składowe otrzymywane w PRP charakteryzują się pochodzeniem autologicznym, ryzyko miejscowej reakcji immunologicznej, nietolerancji, alergii jest wykluczone. Przeciwwskazaniami do zabiegu są:
-Choroby krwi
-Nowotwory
-Ciąża i karmienie piersią
-Przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)

Dla osób decydujących się na pełen cykl zabiegów przygotowaliśmy specjalną ofertę!

Medycyna estetyczna Arentewicz.pl
533213434
©2021