Lipoliza iniekcyjna

Do zabiegu lipolizy wykorzystuje się materiały zawierające wyciąg z soi – fosfatydylocholinę oraz deoksycholan sodu posiadające właściwości lipolityczne. Substancja podawana jest na głębokość tkanki tłuszczowej. W rezultacie komórki tłuszczowe ulegają degradacji, transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

Czy zabieg jest dla mnie?

Jak szybko pojawiają się efekty?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie stanowi alternatywy liposukcji. Jest odpowiedni dla osób z wagą normalną lub z lekką nadwagą. Pomaga pozbyć się niechcianych, niezwykle ciężkich do pozbycia się, tzw. „miejscowych otłuszczeń”. Wspaniale komplementuje dietę, zabiegi drenujące, wysiłek fizyczny.

Zabieg wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczowych, który trwa około dwa tygodnie. Ilość zabiegów jest uzależniona od objętości tkanki tłuszczowej w danej okolicy, ale często wystarcza jeden zabieg. Najlepszy rezultat osiągniemy wykonując serię 3 zabiegów w odstępach 2 – 6 tygodniowych.

Lipoliza iniekcyjna

Jakie obszary ciała można poddawać zabiegowi?

Lipolizę można zastosować właściwie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jednak najlepsze efekty osiągane są w miejscach takich jak: podbródek, policzki, szyja, kark, ramiona, tłuszczaki.

Przeciwwskazania do zabiegu

Możliwe powikłania

-Ciąża i okres karmienia piersią
-Zaburzenia krzepnięcia krwi
-Ciężkie schorzenia wątroby i nerek
-Alergia na preparat

-Reakcja alergiczna
-Stan zapalny w miejscu wprowadzenia preparatu (obrzęk, zaczerwienienie, ból)
-Drobne siniaczki w miejscach wkłucia

Medycyna estetyczna Arentewicz.pl
533213434
©2021